737 469 128
dietetykainsulinka@gmail.com
Instagram

DARMOWY JADŁOSPIS - 2000 kcal


Przedstawiam Wam Panią Zapracowaną. 32 lata Nie ma schorzeń ani nie cierpi na żadną chorobę oprócz krótkowzroczności i wiecznego braku czasu Posiłki przygotowuje również dla męża i dwójki dzieci (7 i 10 lat) - sama zdecydowała się zredukować kilka kilogramów, aby dobrze wyglądać na weselu przyjaciółki.

Pani Zapracowana nie lubi owsianek ani jajek. Za to kocha boczek i lubi pić koktajle siedząc przed komputerem w pracy. Kolacji nie lubi jadać na zimno, a chleb już dawno jej się przejadł. Pani Zapracowana wykonuje 3-4 razy w tygodniu aktywność fizyczną - ok. 40 minut rowerka lub orbitreka, codziennie wychodzi z psem.

darmowa dieta

✅Pani zapracowana je to na co ma aktualnie ochotę, można wymieniać potrawy z potrawami z innych dni
✅wykorzystujemy warzywa i owoce sezonowe
✅jadłospis zawiera ok. 30 gramów błonnika
✅szybkie przygotowanie posiłków
✅ogólnodostępne produkty
✅pokrywa zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne
✅posiłek do pracy (łatwo można wziąć ze sobą)
✅dopasowane pod gusta Pani Zapracowanej
✅Pani Zapracowana nie musi ważyć produktów
✅nie musi wyrzucać produktów, resztę produktów zużyje w ciągu kolejnych dni

✅mąż i dwójka dzieci wcinają te same potrawy (dzieci nie przepadają za makrelą, na śniadanie miały zdrową wersję tostów i taką samą sałatkę)
✅Pani Zapracowana nie chodzi głodna, za to chudnie ok. 0.4-0.6 kg na tydzień. W pierwszym miesiącu zgubiła 2.3 kilograma. Ślub przyjaciółki za 9 tygodni, spokojnie w swoim tempie dojdzie do wyznaczonego celu.

UWAGA! Jest to jedynie propozycja posiłków, jadłospis należy zmodyfikować pod swoje potrzeby i zapotrzebowanie kaloryczne. Jadłospis został przygotowany dla osoby zdrowej, bez schorzeń i chorób przewlekłych, która nie ma alergii i nietolerancji pokarmowych.

darmowa dieta

darmowa dieta

darmowa dieta